PETER DAHL - Två Kvinnor litografiskt provtryck

862226

PETER DAHL (född 1934-2019): ''Två kvinnor'', signerad och daterat Peter Dahl, 1977, Provtryck, färglitografi, bildmått ca 56x41 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 34

Budhistorik (9 bud)
6678662
6676395
650
6674319
600
6674212
550
6674211
500

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.