Coaster 2 st silver England

862225

CHAMPAGNECOASTER, 2 st, Sterlingsilver, London, 1980, bottenplatta i trä, höjd ca 4, diameter 13,5 cm

Bruksslitage, bucklor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 9

Coaster 2 st silver England

Budhistorik (11 bud)
6690087
2 600
6690072
2 400
6690072
6688037
6690069
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.