Nils Nisse Zetterberg oljemålning

862221

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Landskapsmotiv, monogramsignerad NZ, olja på duk, 50x40 cm

Fack 48

Budhistorik (1 bud)

6675753
2021-01-07 10:27:27

2021-01-08 kl 12:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.