Parti med fotoutrustning

862219

PARTI med fotoutrustning, 12 dlr, bestående av kameror, videokameror samt objektiv, till större del från 1900-talets andra hälft, olika tillverkare, bland annat: Olympus OM-2n MD 35mm, objektiv Olympus proline, MC, auto teleconverter 2x för OM, Yashica Super-8 50, SUV 7022787 i väska

Varierande bruks- och åldersrelaterat slitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen

Diverse

Parti med fotoutrustning

Budhistorik (3 bud)

6677714
6677425
6676576

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.