Bordsdekoration silver

862218

BORDSDEKORATION, i form av svärdfisk, sterlingsilver, 1900-tal, Spanien, längd ca 27 cm, total vikt ca 104 g

Smärre slitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 9

Bordsdekoration silver

Budhistorik (13 bud)
6690407
2 800
6690395
2 600
6690399
2 600
6690395
2 400
6690397

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.