Lisa Larson figuriner

862217

LISA LARSON, "Adventsbarn", Luciatåg med 4 figuriner i stengods, Rörstrand, 10-18 cm

Bruksslitage, smuts, stjärngosse med lagning

Ändringar/tillägg
2 i originalförpackning

Keramik/Porslin

Monter 11

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (18 bud)
6678902
2 400
6678877
6678899
6678877
6678870
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.