Soffbord glas 1900-tal

862190

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, glasskiva på benställning av guldfärgad metall, höjd ca 52 cm, ca 140x85 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 10

Soffbord glas 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
6676991
700
6676977
650
6670439
600
6670438
6670437

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.