Stolar 6 st

862187

STOLAR, 6 st., 1900-talets mitt, vitmålade, sits delvis med textil klädsel samt pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, senare bemålning, senare renoverad

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar 6 st

Budhistorik (2 bud)

6679207
6671646

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.