Skulptur brons

862179

DEKORATIV SKULPTUR, patinerad brons, sockel av marmor, modern tillverkning (2000-tal), efter Danese Cattaneo, höjd ca 75 cm

Repor

Konst, Skulpturer, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Skulptur brons

Budhistorik (2 bud)

6673324
2 800
6672746

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.