Skrivbordsuppsats 6 delar

862178

SKRIVBORDSUPPSATS, 6 delar, 1900-talets första hälft, marmor och brons, signerad Ehring, bordsuppsats ca 55x29 cm

Bordsuppsats med lagning, skador

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Skrivbordsuppsats 6 delar

Budhistorik (2 bud)

6673323
6672504

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.