Spelbord 1800-tal

862177

SPELBORD, 1800-tal, Karl Johansstil, låda i sarg, beslag av mässing, höjd ca 78, 89x45-88x90 cm

Åldersrelaterat slitage, skiva med märken

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
6678785
6676233
6678781
6676233
1 900
6675850
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.