Bordslampa tidigt 1900-tal

862176

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad metall, trepassformad fot, avsmalnande skaft, höjd ca 69 cm

Funktion garanteras ej

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Bordslampa tidigt 1900-tal

Budhistorik (12 bud)
6678374
850
6679100
6678374
750
6679099
700
6678374
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.