Bordslampa

862175

BORDSLAMPA, 1900-tal, vrid och böjbar, svärtad metall och plåt, fot i gjutjärn, höjd ca 55 cm

Slitage, märken

Belysning, Bordslampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Bordslampa

Budhistorik (3 bud)

6677250
6677229
6668064

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.