Karmstolar 1 par empirestil

862173

KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets första hälft, mahogny, listverk av brons, fast stoppad sits, avsmalnande ben, sitthöjd ca 41 cm

Klädsel med skador

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par empirestil

Budhistorik (6 bud)
6682228
2 400
6675009
6674887
6670589
6670588

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.