Stolar 1 par rokokostil

862172

STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal, målade, genombruten ryggbricka, fast stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Smärre repor, märken och färgbortfall

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 1 par rokokostil

Budhistorik (3 bud)

6675010
750
6673613
6669005

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.