Karmstolar 1 par

862170

KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal, valnöt, svängd rygg, fast stoppad sits, skuren dekor, ben med svarvad dekor, sitthöjd ca 50 cm

Åldersrelaterat slitage, repor och märken, senare klädsel

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par

Budhistorik (3 bud)

6682225
6675008
6673210
450

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.