Karmstolar 1 par rokokostil

862169

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, bonat lövträ, lös stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par rokokostil

Budhistorik (4 bud)

6682226
6670885
750
6670884
600
6670883

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.