Gripsholmsfåtölj

862168

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-tal, vitmålad med bronserad dekor, fast klädsel, lös stoppad plymå och ryggkudde, sitthöjd ca 46 cm

Armlänens klädsel med slitage, märken och visst färgbortfall

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

Gripsholmsfåtölj

Budhistorik (2 bud)

6674651
6671720

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.