Sybord empirestil 1800-/1900-tal

862167

SYBORD, empirestil, 1800-/1900-tal, fanerat med mahogny, inredning av fack, tredelad pelarfot, höjd ca 71 cm

Fanerskador och fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

6673211
750
6667932
700

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.