Paraplyställ 1900-talets andra hälft

862163

PARAPLYSTÄLL, 1900-talets andra hälft, galon, monogram med lejon och häst, medföljande paraply, höjd ca 40 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

6681545
450
6680352
6679705
6679664

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.