Spegel med konsolbord

862150

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, bronserad, spegel med fasettslipat glas, mått ca 130x50 cm, konsolbord med marmorskiva, höjd ca 62, 51x19 cm

Slitage, märken

Mattor/Textilier

Linnégatan 21, Norrköping

Spegel med konsolbord

Budhistorik (6 bud)
6673807
500
6676015
450
6673807
6671712
6673806

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.