Soffa Tetrad 2000-tal

862148

TETRAD, soffa, England, 2000-tal, djuphäftad, längd ca 206, sitthöjd 38 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 2

Soffa Tetrad 2000-tal

Budhistorik (12 bud)
6680296
2 600
6680295
6680291
6680279
6680261
1 400

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.