Champagnekylare

862145

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets andra hälft, Indien, nysilver, dekor i form av rep höjd ca 21, diameter 21,5 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Metall

Monter 10

Champagnekylare

Budhistorik (1 bud)

6672959
2021-01-05 22:11:58
450

2021-01-08 kl 20:51
Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.