Ljuskrona

862144

LJUSKRONA, 1920/30 -tal, elektrifierad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 60, diameter 39 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterarar ej funktionen, ombunden

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (1 bud)

6675499
2021-01-07 00:49:28

2021-01-12 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.