Ostrongafflar silver

862138

OSTRONGAFFLAR, 6 st., silver, handtag i bakelit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm

Bruksslitage

Silver

Monter 8

Ostrongafflar silver

Budhistorik (9 bud)
6724120
2 400
6724105
6723948
1 800
6723333
1 600
6718227

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.