Ostrongafflar i silver

862135

OSTRONGAFFLAR, 6 st., silver, handtag i bakelit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm

Bruksslitage

Silver

Monter 11

Ostrongafflar i silver

Budhistorik (5 bud)
6686908
2 600
6689530
2 600
6686908
2 400
6685911
6678610

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.