Soffbord

862134

SOFFBORD, 1900-talets mitt, teak, kvadratisk skiva med rundade hörn, kopplat benkryss, höjd ca 58, 85x85 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken, solblekt

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Soffbord

Budhistorik (1 bud)

6674001
2021-01-06 12:36:52

2021-01-08 kl 12:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.