Soffbord Illum Wikkelsö

862131

ILLUM WIKKELSØ, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander (Dalbergia Nigra), 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 60 cm

CITES-intyg medföljer

Repor, bruksspår

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffbord Illum Wikkelsö

Budhistorik (20 bud)
6678035
6678026
2 800
6678030
2 600
6678026
2 400
6677998

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.