Kauko Lehtinen blandteknik

862121

KAUKO LEHTINEN (1925-2012) "riddare", signerad samt daterad -92, blandteknik med pastell och tusch, 36x33 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kauko Lehtinen blandteknik

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
6707357
280
6707175
260
6707356
240
6707175
220
6694892
200

Slutpris EUR:
280
2 923 SEK, 329 USD
Utropspris EUR: