Kalle Eskola akvarell

862118

KALLE ESKOLA (1912-1998), stilleben, signerad samt daterad -56, akvarell, 26x22 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kalle Eskola akvarell

Budhistorik (23 bud)
Bud EUR
6708150
440
6708144
420
6708138
6708140
380
6708138
340

Slutpris EUR:
440
4 593 SEK, 517 USD
Utropspris EUR:
150