Egon Meuronen akvarell

862117

EGON MEURONEN (1922-2005) "blomster stilleben", signerad samt daterad -80, akvarell, 86x70 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Egon Meuronen akvarell

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
6709434
70
6708238
65
6706497
60
6692852
55
6689759
50

Slutpris EUR:
70
731 SEK, 82 USD
Utropspris EUR:
150