Tuula Lehtinen etsning

862115

TUULA LEHTINEN (född 1956) "motorväg I", signerad samt daterad 1984, etsning och akvatinta, Tpl'a 1/30, 39x49 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Tuula Lehtinen etsning

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
6708783
110
6708802
110
6708783
100
6708799
95
6708783
90

Slutpris EUR:
110
1 148 SEK, 129 USD
Utropspris EUR:
150