Tuula Lehtinen etsaus

862114

TUULA LEHTINEN (född 1956) "koloniträdgård I", signerad samt daterad 1984, etsning och akvatint, 76/100, 32,5x39 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Tuula Lehtinen etsaus

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6705416
35
6689694
30

Slutpris EUR:
35
365 SEK, 41 USD
Utropspris EUR:
150