Antti Nieminen litografi

862113

ANTTI NIEMINEN (1924-2007) "medeltida konungasalen i Åbo slott", signerad samt daterad 1984, litografi, 17/40 Tpl'a, 44x53 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Antti Nieminen litografi

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
6707726
120
6707720
110
6707689
100
6707717
100
6707689
90

Slutpris EUR:
120
1 253 SEK, 141 USD
Utropspris EUR:
100