Servietter 1800-tal

862108

SERVETTER, 12 st, 1800-talets senare del, linnedamast, spegel med prickar, bård med meanderslinga, monogram i bläck (E.L.), ca 60x60 cm

Diverse, Mattor/Textilier

Servietter 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
6681015
1 600
6680317
6679303
450
6672158
6668328

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.