Madeleine Pyk akvarell

862104

MADELEINE PYK (född 1934): "Graziella", signerad och daterad M Pyk 1970, akvarell, 17x16 cm

Fack 44

Madeleine Pyk akvarell

Budhistorik (22 bud)
6680357
1 600
6680346
6680351
6680346
1 400
6674748
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.