Eli Keller vaser röda 4st

862102

ELI KELLER, vaser, 4 st, unika, samtida, porslin, blodröd kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 11--8 cm

Obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Design

Eli Keller vaser röda 4st

Budhistorik (7 bud)
6665898
600
6678627
550
6665898
500
6676608
450
6665898

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.