Eli Keller vaser 3st

862100

ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, grönblå nickeloxid samt kobolt, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd 18, 11 & 10 cm

Obetydligt slitage

Keramik/Porslin, Design

Eli Keller vaser 3st

Budhistorik (10 bud)
6677164
6675845
700
6673430
650
6673429
600
6670673
550

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.