Bordslampa Holmegaard

862096

BORDSLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-tal, omgjord från fotogenlampa, stomme i mässing och glas, oxblodsröd glaskupa, etikettmärkt Holmegaard Denmark, höjd ca 44 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa Holmegaard

Budhistorik (34 bud)
6689647
3 600
6689630
3 400
6689189
3 200
6686803
6688541

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.