Väggljustake

862095

APPLIQUE, 1800-tal, fajans, Holland, ljushållare i mässing, 60x48 cm

Omarbetad, senare delar, nagg

Keramik/Porslin, Belysning

Rum 11

Väggljustake

Budhistorik (19 bud)
6681876
6679579
2 800
6676187
2 600
6679578
2 400
6676187

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.