Herrbetjänt Edward

862093

EDVARD, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, med byxpress, höjd ca 105 cm

Ej funktionstestad, brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Herrbetjänt Edward

Budhistorik

2021-01-09 kl 16:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.