Roland Svensson litografi

862092

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Psalmboken", signerad Roland S, pt, färglitografi, 33x24 cm

Fack 31

Roland Svensson litografi

Budhistorik (5 bud)
6681917
500
6681482
450
6681914
6681482
6673081

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.