Guldbrosch

862087

BROSCH, 18K guld, pärla, bredd 45 mm, vikt ca 5 g, Torshälla, Sverige 1800-tal.

Smått åldersrelaterat slitage.

Guld/Smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

Guldbrosch

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6681417
2021-01-09 17:08:19
60

2021-01-10 kl 19:26
Slutpris EUR:
60
626 SEK, 70 USD
Utropspris EUR: