Isak Isaksson skål

862085

ISAK ISAKSSON (född 1949), skål, glaserat stengods, signerad och daterad Isak -91, höjd 6, diameter 11,5 cm

Keramik/Porslin

Monter 6

Isak Isaksson skål

Budhistorik (6 bud)
6678156
6681829
750
6678156
500
6676705
450
6676705

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.