Kunglig Dansk Musselmalet

862083

KUNGLIG DANSK. "Musselmalet", tekanna, porslin, 1800-tal, oval form, räfflad yta, höjd ca 10, längd 23 cm

Nagg, större spricka

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Monter 30

Kunglig Dansk Musselmalet

Budhistorik (1 bud)

6681428
2021-01-09 17:10:23

2021-01-09 kl 17:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.