Yrjö Kukkapuro stolar 4 st

862069

YRJÖ KUKKAPURO, "Moderno", L-32, karmstolar, 4 st, Lepokalusto, 1970-tal, klädda i vinröd textil, sitthöjd ca 41, bredd 58, totalhöjd 80 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 15

Yrjö Kukkapuro stolar 4 st

Budhistorik (19 bud)
6681264
1 300
6681138
6681117
6681136
6681117

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.