Stolpar gjutjärn

862061

STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, höjd ca 85 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, en stolpe med skada

Diverse

Rum 4

Stolpar gjutjärn

Budhistorik (20 bud)
6675980
3 600
6675979
3 400
6675977
3 200
6675975
6675828
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.