Metronom

862057

METRONOM, Maelzel Paquet, Frankrike, fodral av mahogny, signerad i tush invändigt av tillverkaren, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Monter 27

Metronom

Budhistorik (10 bud)
6681933
700
6674364
650
6670917
600
6670371
550
6670914
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.