Golvlampa för industri

862055

GOLVLAMPA, för industri, 1900-talets första hälft, märkt Esetlampan, reglerbar höjd

Slitage, ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa för industri

Budhistorik (12 bud)
6681455
1 300
6680210
6681406
6680210
6677866
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.