Stolpar

862053

STOLPAR, 5 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, i form av kolonner, höjd ca 108 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, fot med skada

Diverse

Rum 13

Stolpar

Budhistorik (40 bud)
6676487
7 600
6676484
7 400
6676481
7 200
6676480
7 000
6676478
6 800

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.